Kas mes esame?

Mes, UAB “Baltic Lift Service”, esame Lietuvoje registruota, licencijuota ir atestuota liftų techninės priežiūros ir aptarnavimo įmonė. Dirbame Klaipėdos mieste bei Žemaitijos  regione, o mūsų patirtis šioje veikloje siekia daugiau nei 10 metų. 

Bendrovei yra išduota LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Nuolatinės potencialiai pavojingų įrenginių priežiūros licencija Nr.46, leidžianti teikti techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas visų rūšių keleiviniams ir krovininiams liftams, keltuvams, eskalatoriams bei judėjimo takams.

UAB “Baltic Lift Service” taip pat yra atestuota LR Valstybinėje energetikos inspekcijoje (atestato Nr. E-1621) ir yra įgalinta teikti potencialiai pavojingų elektros įrenginių iki 1000V (liftų, eskalatorių bei judančiųjų takų) eksploatavimo darbus. 

Esame palyginti jauna įmonė, tačiau savo energijos, profesionalumo, novatoriškumo bei lankstumo dėka jau užkariavome daugelio klientų pasitikėjimą. Savo darbe vadovaujamės šūkiu – mes esame, kad padarytume jūsų gyvenimą lengvesnį. Šiuo metu didžiąją dalį savo darbų mes atliekame Klaipėdos mieste bei regione, bet džiaugiamės, kad pasitikėjimą mūsų greitu ir kokybišku darbu rodo vis daugiau įmonių ir organizacijų, veikiančių ir už Klaipėdos regiono ribų. Kadangi kol kas didžiają dalį mūsų klientų sudaro daugiabučių namų savininkų bendrijos, kurių namai statyti dar sovietmečiu, ir mums nuolat tenka susidurti su didžiuliu iššūkiu prižiūrint tos kartos liftus. Dauguma jų yra techniškai pasenę, susidėvėję, tačiau vis dar patvarūs, o mūsų profesionalumo dėka šie liftai dirbai tiksliai, tarsi šveicariškas laikrodis. Mes gebame juos prikelti antram gyvenimui, kruopščiai prižiūrime ir aptarnaujame.

Mūsų kredo – bendradarbiavimas, skaidrumas, kokybė ir pasitikėjimas

Liftai kaip ir žmonės – sensta, pavargsta ir serga (genda). Todėl būtent mes esame pasirengę juos sutaisyti, renovuoti, modernizuoti ir prikelti antram gyvenimui, ko pasekoje jie žmonėms tarnauja dar ne vieną dešimtmetį.

Esame liftų, keltuvų, techninės priežiūros, remonto ir modernizavimo paslaugų profesionalai. Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti ne tik ilgametę patirtį turintys, bet ir jauni, energingi, perspektyvūs liftų techninės priežiūros bei remonto specialistai, nuolat ieškantys inovatyvių sprendimų. Atestuoti specialistai kasdien atlieka liftų, keltuvų derinimo, reguliavimo, paleidimo, remonto ir modernizavimo darbus. Mūsų pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad kasdien naudojami kėlimo įrenginiai veiktų patikimai, naudotų kuo mažiau energijos, su minimaliomis prastovomis ir būtų maksimaliai saugūs, o jų vidaus interjeras neatsiliktų nuo šių dienų reikalavimų ir standartų.

Mūsų darbuotojai užtikrina paslaugų teikimą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir operatyviai reaguoja į klientų pagalbos prašymus. Visi iškvietimai ir darbai yra fiksuojami modernioje dispečerinėje sistemoje, todėl esame pasirengę klientams pateikti išsamias eksploatacijos, gedimų ir atliktų darbų ataskaitas.

Mes prižiūrime įvairių gamintojų iš viso pasaulio kėlimo įrenginius. Daugiau kaip pusė mūsų prižiūrimų liftų yra įrengti senos statybos daugiabučiuose namuose. Bendradarbiaujame su didžiausiomis Europos ir trečių šalių liftų gamyklomis bei atsarginių dalių tiekėjais, todėl užtikriname reikalingų detalių tiekimą bet kokio tipo kėlimo įrenginiams už konkurencingiausią kainą. Esame susipažinę su naujausiomis technologijomis, turime reikalingą testavimo ir reguliavimo įrangą, todėl galime Jūsų naudojamam įrenginiui užtikrinti profesionalią ir kokybišką garantinę bei pogarantinę priežiūrą.

Mūsų privalumai

Mes esame novatoriški, patyrę, žingeidūs, nuolat mokomės, domimės naujausiais technikos pasiekimais, kuriuos nuolat panaudojame kasdienėje veikloje. Mes esame skaidrūs ir patikimi, nes vertiname kiekvieną savo klientą ir ypatingą dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei.

Savo darbe siekiame maksimaliai užtikrinti žmonių saugumą, sukuriame saugias naudojimosi įvairiais kėlimo įrenginiais sąlygas. Mums rūpi mūsų darbuotojų ir klientų sveikata bei saugumas.