Project Description

Restoranų, savo veiklą vykdančių per kelis aukštus, dideliu galvos skausmu neretai tampa padėklų su patiekalais nešiojimas iš pirmajame aukšte įrengtos virtuvės į antrajame aukšte esančią salę. Daugelis verslininkų nesuka sau galvos, o padavėjai vargsta, nes per vakarą aptarnaujant svečius pirmyn atgal į antrą aukštą tenka lipti ne vieną dešimtį kartų.

Tačiau savo ir svečių patogumu besirūpinantys restoranų savininkai supranta, kad užpildyta antrojo aukšto salė ir greitas jame maisto laukiančių svečių aptarnavimas anksčiau ar vėliau parodo gerąjį rezultatą. Todėl dviejų aukštų restorane ar kitoje viešojo maitinimo įstaigoje įrengtas restoraninis keltuvas, skirtas patiekalams transportuoti į viršų ir žemyn, yra didžiulis pagalbininkas. Keltuvas taupo padavėjų laiką, klientai taip pat greičiau sulaukia savo užsakymo. Vieni pliusai. Be to toks keltuvas yra meistriškai įmontuojamas į sieną, jo neįgudusi akis net nepastebės.

UAB „Baltic Lift Service“ montuoja tokius keltuvus ir gali pasiūlyti įvairių variantų ir išpildymų. 

Patogu ir gražu!

Klaipėdos pajūryje veikiančioje viešojo maitinimo įstaigoje įrengtas keltuvas – didelis patogumas ir virtuvės darbuotojams ir klientus aptarnaujančiam personalui.